Η σταυροδοσία στο Δήμο Σουφλίου για όλους τους υποψηφίους

882
ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ορφέα

1. ΓΚΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   365
2. ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 238
3. ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  449
5. ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 324
6. ΜΠΕΚΗΡ ΝΕΤΖΜΙΕ ΤΟΥ ΟΣΜΑΝ  203
7. OUZOUNI VERA TOY KIRIL 97
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 397
9. ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 378
10. ΣΑΡΑΓΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 339
11. ΤΖΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΙΑΝ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 306
12. ΤΟΠΟΥΖΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  264
13. ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 497
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Σουφλίου
1. ΒΙΑΖΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΒΙΤΑΛΗ 79
2. ΓΚΟΥΔΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 252
3. ΖΗΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ  144
4. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 366
5. ΚΑΛΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  932
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  742
7. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 195
8. ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 557
9. ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  92
10. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  298
11. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 436
12. ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  427
13. ΟΥΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
14. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 551 
15. ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 645
16. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 603
17. ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΗΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 180

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Τυχερού
1. ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 105
2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ  108
3. ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 234
4. ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  919

5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ  173
6. ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 143
7. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  153
8. ΠΙΛΙΠΟΣΙΑΝ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΒΑΝΙΚ  110
9. ΠΟΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  91
10. ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 227
11. ΣΙΩΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 117
ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΟΡΦΕA)

1. Εμίν Τσιδέμ του Σουλεϊμάν  251
2. Καλλιτσάρη – Ευθυμίου Σοφία του Ανδρέα 125
3. Καμπάκ Σιμπέλ του Σερίφ  92
4. Καραχουσεϊν Φερχάτ του Μεχμέτ  284
5. Καχρεμάν Μεχμέτ του Χασάν 293
6. Κοτζά Γιουσούφ του Μεχμέτ 415 
7. Λαμπρινούδη Σαραντούλα του Βάϊου 77
8. Μίχογλου Μαρία του Μιχαήλ 171
9.Νέστορα-Μπισλιαγάκη Θεοδώρα του Ευαγγέλου 50
10. Πιτιακούδης Μιχαήλ του Χαραλάμπους 307
11. Ρουμτζίκα Δήμητρα του Απόστολου 136
12. Τοκαμάνης Δημήτριος του Παναγιώτη 216
13. Τοκαμάνης Χρήστος του Παναγιώτη  274
14. Τσερκέζη Βάϊα σύζυγος Βασιλείου 101
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

1. Γκαϊδατζής Νικόλαος του Σταύρου   523 
2. Γκόστια Ερμιόνη του Απόστολου 151
3. Δημητριάδης Αρτούρ του Γιάσα  94
4. Καμέρ Τζεμίλ του Χαλήμ   461
5. Κιουτσουκτσή Ελένη του Ιωάννη 221
6. Μαλιαχούστας Θεοδόσιος του Τριαντάφυλλου 248
7. Μουστακίδης Χρήστος του Αθανασίου  83
8. Μπέλλας Αθανάσιος του Ιωάννη  368
9. Μπουρδούνη Άννα Μαρία του Γεωργίου  172
10. Μπουρουλίτης Γεώργιος του Νικολάου  265
11. Ούτσιου Αναστασία του Ευάγγελου  93
12. Παπατσιλέκας Θωμάς του Βλασίου  531
13. Τσακαλδήμη Ελένη του Χαραλάμπους 396
14. Τσιαμίτας Θεόδωρος του Πασχάλη  653 
15. Τσιάνκας Θεόδωρος του Γεωργίου  99
16. Φεϊμης Ελευθέριος του Στυλιανού 244
17.Χριστοδούλου Χρήστος–Ελπιδοφόρος του Πασχάλη  325
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΥΧΕΡΟΥ)

1. Δαρούσης Δημήτριος του Σπύρου   664
2. Δημούτσης Αθανάσιος του Αναστασίου 333
3. Δουκαλέτσης Γεώργιος του Χρήστου 323
4. Δουτσίνης Αθανάσιος του Ιωάννη  120
5. Καδόγλου Ελισάβετ (Έλσα) του Μενέλαου 300
6. Καραπαναγιωτίδου Νάκου Θεανώ του Χρήστου  76
7. Μπογαδάκη Δέσποινα σύζυγος Ευαγγέλου  120
8. Παναγόπουλος Δημήτριος του Χρήστου 58
9. Σπανός Δήμος του Σαράντη 79
10.Τόλγου Θεόδωρος του Δημητρίου  41
11.Τρυφωνίδου Στυλιανή του Γεωργίου 269

ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΟΡΦΕΑ 
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 225
ΒΕΡΓΚΑΝ ΝΕΤΖΙΑΤΗΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ  70
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  80
ΜΠΟΝΤΣΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 42
ΠΑΣΙΑ ΑΪΤΗΝ του ΧΑΣΑΝ 37
ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
ΧΟΤΖΙΟΓΛΟΥ-ΙΝΤΖΕ ΜΟΥΡΑΤ του ΧΑΜΗΤ 98

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΪΝΟΥΡ του ΕΡΟΛ  30
ΒΑΛΚΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68
ΓΙΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29
ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13
ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 34
ΚΡΟΚΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  44
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 54
ΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 59
ΤΕΡΖΑΚΗΣ-ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  265
ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ του ΑΖΙΖ 100
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΧΕΡΟΥ 
ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΚΥΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    35
ΔΑΒΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  177
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ  60
ΚΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ   185
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ  180
ΤΑΣΜΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 252
ΤΣΕΒΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΕΡΑΝΤΖΗ 120
ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 192
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  138
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΜΙΔΑΛΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ

  1. ΓΚΙΔΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27 
  2. ΓΚΙΔΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 18
  3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
  4. ΔΙΑΓΚΑΚΗ – ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ 53
  5. ΚΟΥΡΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 10
  6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 12
  7. ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΑΧΜΕΤ 9
  8. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  45
  9. ΦΡΥΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ σύζυγος ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  1. ΔΡΥΜΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 27
  2. ΚΙΟΥΡΚΤΣΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ  14
  3. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
  4. ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
  5. ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ  86
  6. ΛΕΚΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ σύζυγος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  39
  7. ΜΑΚΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ   76
  8. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  39
  9. ΜΑΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ  25
  10. ΠΥΡΠΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 75
  11. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
  12. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
  1. ΓΚΙΡΤΖΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  17
  2. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
  3. ΚΕΣΣΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20
  4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ 42
  5. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ σύζυγος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  14
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
  7. ΣΙΔΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 32
  8. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ  13

Πηγή tvthrakiotis.gr