9η αγωνιστική Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019
Α’ Γύρος
9η αγωνιστική (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Δραγάνας |
Ιπποκράτης Αλεξ/πολης | ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας | 1-2 |
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Παλαγίας |
ΑΟ Ποντιακός | Α.Ε.Κ. Εβρου | 3-5 |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Άνθειας |
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου | Έβρος Σουφλίου | 1-2 |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Διδ/χου |
Α.Ε. Διδυμοτείχου | Θράκη Φερών | 0-1 |
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Νεοχωρίου |
Α.Ο. Νεοχωρίου | Ορφέας Σοφικού | 2-1 |
ΠΑΠΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ | |||
Δεν ορίσθηκε | ΠΑΕ Νίψας * | Άρδας Καστανεών | |
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει |
9η αγωνιστική (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Α’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»
Α’ Γύρος
9η αγωνιστικήΣαββάτο 8 και Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018 | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Μοναστηρακίου |
ΑΟ Μοναστηρακίου | Ατρόμητος Άβαντα | 0-7 |
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Δορίσκου |
ΑΟ Δορίσκου | Νίκη Απαλού | 3-2 |
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Μαΐστρου |
ΑΟ Μαΐστρου | ΑΟ Μάκρης | 5-0 |
ΠΑΠΑΣ, ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Σιδηρούν |
Πυρσός Σιδηρούς | ΑΣ Πέπλου | 1-7 |
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο: Καππαδοκών |
ΑΟ Καππαδοκών | ΑΟ Θράκης | 1-2 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο: Μαρακανα |
ΑΟ Αγνάντιας | ΑΕΝ Χιλής | 2-1 |
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Αρίστεινου |
ΑΟ Αρίστεινου | Ακρίτας Δαδιάς | 1-1 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Κορνοφωλιάς |
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς | Φορτούνα Αλεξ/πολης | 5-0 |
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ |
9η αγωνιστική (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Β’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»
Α’ Γύρος
9η αγωνιστικήΣαββάτο 8 και Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018 | |||
Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Ελληνοχωρίου |
Δόξα Ελληνοχωρίου | Θύελλα Κυπρίνου | δ.δ. |
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο: Στέρνας |
Δόξα Στέρνας | Δόξα Ορεστιάδας | 4-0 |
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ. | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Σαγήνης |
Ηρακλής Σαγήνης | Δόξα Δόξας | 3-3 |
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ. | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Οινόης |
Ένωση Οινόης | Ασπίδα Θουρίου | 2-1 |
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Ασπρονερίου |
Ατρόμητος Ασπρονερίου | Ακρίτας Νέας Βύσσας | 5-0 |
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | |||
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45 Γήπεδο: Φυλακίου |
Ομόνοια Φυλακίου | ΠΑΕ Ριζίων | 1-5 |
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ | |||
Ρεπό: Ακρίτας Ορμενίου |