Στα πλαίσια του εορτασμού της Απόκριας ο Σύλλογος Κυρών και Δεσποινίδων Αλεξανδρούπολης διοργανώνει την Κυριακή 3 Μαρτίου 2019 στις 8:30 μμ στο GRECOTEL τον ετήσιο ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΧΟΡΟ του.
Ο Σύλλογος φιλοδοξεί ότι οι Κυρίες και Δεσποινίδες θα συνοδεύονται από Κυρίους (συζύγους ή φίλους) διευρύνοντας τις συναντήσεις τους σε έναν πιο οικογενειακό κύκλο όπως γινόταν και παλιά.
![](https://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2019/01/baner-ketseris.jpg)
Στο μουσικό αυτό ταξίδι με μουσικές και τραγούδια άλλων εποχών κι όχι μόνο που συγκινούν ακόμα και σήμερα, οδηγός θα είναι ο DJ Γιώργος Φουντουκίδης.
![](https://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2018/05/baner-joy-kids.jpg)
![](https://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2019/02/Αποκριάτικος-χορός-του-Συλλόγου-Κυριών-και-Δεσποινίδων-Αλεξανδρούπολης1.jpg)
![](https://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2018/05/baner-perigyros.jpg)
![](https://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2018/02/baner-all4u.gif)