Σουφλί: Πρόγραμμα Αγώνων Τουρνουά «Δημήτρης Μπακιρτζής».

533

Διοργανωτής

Ο ΑΣ Έβρος Σουφλίου σε συνεργασία με την AEK FC Development Network υπό την αιγίδα της ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, διοργανώνει το 2ο Τουρνουά Αλληλεγγύης «Δημήτρης Μπακιρτζής» στο Σουφλί Έβρου.

Συμμετέχουσες Ομάδες (ομάδες και ηλικιακά τμήματα)

Ομάδες Ηλικιακές κατηγορίες
Bambini Projunior Junior Προπαιδικό Παιδικό
Έβρος Σουφλίου ü ü ü ü ü
Ηρακλής Σαγίνης         ü
Ορέστης Ορεστιάδας ü ü ü ü  
ΠΑΟΚ Ισαακίου ü ü ü ü ü
Εθνικός Αλεξανδρούπολης ü ü ü ü  

 

 

Πρόγραμμα Αγώνων τουρνουά

Σάββατο 20 Μαΐου 2017 (1η Ημέρα)

Την 1η ημέρα θα συμμετάσχουν οι ηλικιακές κατηγορίες των Bambini, projunior, junior και προπαιδικού.

 

Κατηγορία Bambini :

Παιχνίδι 5 vs 5

Διάρκεια κάθε παιχνιδιού 2 Χ 10 min με ενδιάμεσο διάλειμμα 5 min

Ώρα Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο
09:00 – 09:25 ΕΒΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ. ΓΗΠΕΔΟ Α ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Β
09:30 – 09:55 ΕΒΡΟΣ ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Α ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΓΗΠΕΔΟ Β
10:00 – 10:25 ΕΒΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΓΗΠΕΔΟ Α ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚ. ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡ. ΓΗΠΕΔΟ Β

 

Κατηγορία Projunior : Παιχνίδι 7 vs 7

Διάρκεια κάθε παιχνιδιού 2 Χ 10 min με ενδιάμεσο διάλειμμα 5 min

Ώρα Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο
10:30 – 10:55 ΕΒΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ. ΓΗΠΕΔΟ Α ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Β
11:00 – 11:25 ΕΒΡΟΣ ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Α ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΓΗΠΕΔΟ Β
11:30 – 11:55 ΕΒΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΓΗΠΕΔΟ Α ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚ. ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ. ΓΗΠΕΔΟ Β

 

 

 

Κατηγορία Junior :

Παιχνίδι 8 vs 8

Διάρκεια κάθε παιχνιδιού 2 Χ 10 min με ενδιάμεσο διάλειμμα 5 min

Ώρα Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο
12:00 – 12:25 ΕΒΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ. ΓΗΠΕΔΟ Α ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Β
12:30 – 12:55 ΕΒΡΟΣ ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Α ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΓΗΠΕΔΟ Β
13:00 – 13:25 ΕΒΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. ΓΗΠΕΔΟ Α ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚ. ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤ. ΓΗΠΕΔΟ Β

 

 

Κατηγορία Προπαιδικού :

Παιχνίδι 9 vs 9

Διάρκεια κάθε παιχνιδιού 2 Χ 15 min με ενδιάμεσο διάλειμμα 5 min

Ώρα Ομάδα 1 Ομάδα 2 Γήπεδο
09:00 – 09:35 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. ΓΗΠΕΔΟ Γ
09:45 – 10:20 ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ
10:30 – 11:05 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Γ
11:15 – 11:50 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. ΓΗΠΕΔΟ Γ
12:00 – 12:35 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ
12:45 – 13:20 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Γ

 

Κυριακή 21 Μαΐου 2017

 

Ειδική Κατηγορία : Επίλεκτη ομάδα Παιδικού vs ΑΜΕΑ

Παιχνίδι 5 vs 5

Δύο παιδιά από κάθε ομάδα – ακαδημία θα στελεχώσουν την επίλεκτη ομάδα.

Διάρκεια παιχνιδιού 2 Χ 8 min με ενδιάμεσο διάλειμμα 4 min. (09:30 – 09:50)

Κατηγορία Παιδικού :

Παιχνίδι 11 vs 11

Διάρκεια κάθε παιχνιδιού 2 Χ 20 min με ενδιάμεσο διάλειμμα 5 min

Ώρα Ομάδα 1 Ομάδα 2 ΡΕΠΟ Γήπεδο
10:15 – 11:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
11:15 – 12:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓ. ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
12:15 – 13:00 ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ

 

Ανταπόκριση απο το Σουφλί Νίκος Γκούντλης