8η αγωνιστική Α’ ΕΠΣ Εβρου – “ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ” 1-2-3 Δεκεμβρίου 2018
Α’ Γύρος
8η αγωνιστική (1,2 & 3 Δεκεμβρίου 2018) | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Φ. Κοσμάς |
Α.Ε.Κ. Εβρου | Α.Ο. Νεοχωρίου | 0-2 |
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Άνθειας |
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου | Α.Ε. Διδυμοτείχου | 4-2 |
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Φερών |
Θράκη Φερών | Ιπποκράτης Αλεξ/πολης | 1-0 |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Σουφλίου |
Έβρος Σουφλίου | ΑΟ Ποντιακός | 4-1 |
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ | |||
Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Ορεστιάδας |
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας | Άρδας Καστανεών | |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ | |||
Δεν ορίσθηκε | Ορφέας Σοφικού | ΠΑΕ Νίψας * | |
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει |
8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Α’ όμιλος 1-2 Δεκεμβρίου 2018
Α’ Γύρος
8η αγωνιστικήΣαββάτο 1 & Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018 | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Απαλού |
Νίκη Απαλού | Ατρόμητος Άβαντα | 1-1 |
ΠΑΠΑΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο:Μ. Αετών |
ΑΟ Μάκρης | ΑΟ Αρίστεινου | 1-1 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΚΟΝΤΑΡΑΣ | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο:Πέπλου |
ΑΣ Πέπλου | Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς | 3-0 |
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο:Σιδηρούς |
Πυρσός Σιδηρούς | ΑΟ Αγνάντιας | δ.δ. |
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ. | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο:Α. Κεραμάρη |
ΑΟ Θράκης | ΑΟ Δορίσκου | 0-2 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο:Αγνάντιας |
Φορτούνα Αλεξ/πολης | ΑΟ Μαΐστρου | 1-4 |
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο:Χιλής |
ΑΕΝ Χιλής | ΑΟ Καππαδοκών | 1-0 |
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο:Δαδιάς |
Ακρίτας Δαδιάς | ΑΟ Μοναστηρακίου | 3-3 |
ΠΑΠΑΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ |
8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Β’ όμιλος 1 – 2 Δεκεμβρίου 2018
Α’ Γύρος
8η αγωνιστική (1 & 2 Δεκεμβρίου 2018) | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Κυπρίνου |
Θύελλα Κυπρίνου | Δόξα Στέρνας | 0-4 |
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | |||
Σαββάτο 1 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Καρωτής |
Δόξα Δόξας | Ομόνοια Φυλακίου | 4-0 |
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΚΕΣΟΥΔΗΣ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 Γήπεδο: Θουρίου |
Ασπίδα Θουρίου | Δόξα Ελληνοχωρίου | 0-3 |
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ. | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Ορμενίου |
Ακρίτας Ορμενίου | Ατρόμητος Ασπρονερίου | 1-3 |
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Βύσσας |
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Δόξα Ορεστιάδας | 4-0 |
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ | |||
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 Γήπεδο: Ριζίων |
ΠΑΕ Ριζίων | Ένωση Οινόης | 0-1 |
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | |||
Ρεπό: Ηρακλής Σαγήνης |