Οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην Ορεστιάδα

    104

    Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Ορεστιάδας απαρτίζεται από μαχητές της ζωής, δοκιμασμένους αγωνιστές, εργάτες, βιοπαλαιστές αγρότες, επαγγελματίες, επιστήμονες, γυναίκες και νέους, που κοινό χαρακτηριστικό έχουν την υπεράσπιση των λαϊκών συμφερόντων, την προσφορά στους κοινωνικούς αγώνες, την ανησυχία για την επιβίωση των λαϊκών οικογενειών. Ήταν και παραμένουν στην πρώτη γραμμή των αγώνων του λαού.

    Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι με τη Λαικη Συσπείρωση για το Δήμο Ορεστιάδας

        Αντωνιάδης Χρήστος του Άγγελου

    Οικοδόμος

    • Βαρσαμίδου Αποστολία του Βαρσάμη

    Συνταξιούχος

    • Γιαβούδης Χριστόδουλος του Γεωργίου

    Ταχυδρομικός υπάλληλος

    • Γκατζίδης Σταμάτιος του Χρήστου

    Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

    • Γκατζίδου Μαρία του Βασιλείου

    Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

    • Γκεργκίδου Χρυσή του Δημητρίου

    Αγρότης

    • Γκουτζέρη Σιδερή του Σωτηρίου

    Συνταξιούχος περιφερειακή υπάλληλος

    • Δημαρέλη Ελευθερία του Αχιλλέα

    Ελεύθερη επαγγελματίας

    • Ζαφειρούδης Απόστολος του Γεωργίου

    Οικοδόμος

    • Ζησίδης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

    Αγρότης

    • Ζησίδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

    Κτηνοτρόφος

    • Ζησίδου Δήμητρα του Κωνσταντίνου

    Εκπαιδευτικός

    • Καϊκλής Στυλιανός του Γεωργίου

    Αγρότης

    • Καλκανίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

    Ιδιωτικός υπάλληλος

    • Καλπακίδου Αναστασία του Αποστόλου

    Ιδιωτική υπάλληλος

    • Κερφελεκίδου Ζωή του Χρήστου

    Αγρότης

    • Κουπαντσέλη Ευφροσύνη του Δημητρίου

    Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

    • Κυρκούδης Γεώργιος του Παναγιώτη

    Ιδιωτικός υπάλληλος

    • Κώστογλου Αντωνία του Κωνσταντίνου

    Φοιτήτρια Δασολογίας

    • Λαμπριανίδου Ελευθερία του Ηλία

    Υποψήφια διδάκτωρ, Μοριακή Βιολόγος

    • Μαλλιακούδης Εμμανουήλ του Ζήση

    Εκπαιδευτικός

    • Μαργαριτίδου Σοφία του Ιωάννη

    Εργοθεραπεύτρια

    • Μεταξενίου Ειρήνη του Ιωάννη

    Ιδιωτική υπάλληλος

    • Μπακάλη-Καφά Αναστασία του Δημητρίου

    Αγρότης

    • Μπακάλης Αθανάσιος του Παναγιώτη

    Αγρότης

    • Μπεχτσούδης Άγγελος του Πέτρου

    Γεωπόνος

    • Μπεχτσούδης Βασίλειος του Πέτρου

    Φοιτητής πληροφορικής

    • Ντεμάδης Ζήσης του Στέργιου

    Συνταξιούχος οικοδόμος

    • Ντολής Γεώργιος του Αποστόλου

    Ελεύθερος επαγγελματίας

    • Πατελούδης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

    Οικοδόμος

    • Πηλιγκός Κωνσταντίνος του Κυριάκου

    Αγρότης

    • Συγκούνας Απόστολος του Παναγιώτη

    Μεταπτυχιακός φοιτητής, Γεωπόνος

    • Τσολακίδης Νικόλαος του Γεωργίου

    Γυμναστής

    • Χατζημαλούσης Αθανάσιος του Νικολάου

    Ιδιωτικός υπάλληλος

    • Χρυσαφίδου Δήμητρα του Παναγιώτη

    Γιατρός