Ο Έβρος παίζει μπάλα! Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής σε όλες τις κατηγορίες

188

8η αγωνιστική Α’ ΕΠΣ Εβρου – “ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ” 1-2-3 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστική (1,2 & 3 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
Α.Ε.Κ.  Εβρου Α.Ο. Νεοχωρίου
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Άνθειας
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου Α.Ε. Διδυμοτείχου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φερών
Θράκη Φερών Ιπποκράτης Αλεξ/πολης
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Σουφλίου
Έβρος Σουφλίου ΑΟ Ποντιακός
Δευτέρα
3 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φερών
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας Άρδας Καστανεών
Δεν ορίσθηκε Ορφέας Σοφικού ΠΑΕ Νίψας *
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

 

8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Α’ όμιλος 1-2 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστικήΣαββάτο 1 & Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Απαλού
Νίκη Απαλού Ατρόμητος Άβαντα
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Μ. Αετών
ΑΟ Μάκρης ΑΟ Αρίστεινου
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Πέπλου
ΑΣ Πέπλου Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Σιδηρούς
Πυρσός Σιδηρούς ΑΟ Αγνάντιας
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Α. Κεραμάρη
ΑΟ Θράκης   ΑΟ Δορίσκου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Αγνάντιας
Φορτούνα Αλεξ/πολης ΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Χιλής
ΑΕΝ Χιλής ΑΟ Καππαδοκών
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς ΑΟ Μοναστηρακίου

 

 

8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Β’ όμιλος 1 – 2 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστική (1 & 2 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
Θύελλα Κυπρίνου Δόξα Στέρνας
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Καρωτής
Δόξα Δόξας Ομόνοια Φυλακίου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Θουρίου
Ασπίδα Θουρίου Δόξα Ελληνοχωρίου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ορμενίου
Ακρίτας Ορμενίου Ατρόμητος Ασπρονερίου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Βύσσας
Ακρίτας Νέας Βύσσας Δόξα Ορεστιάδας
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ριζίων
ΠΑΕ Ριζίων Ένωση Οινόης
Ρεπό:   Ηρακλής Σαγήνης