Ο Έβρος παίζει μπάλα! Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής σε όλες τις κατηγορίες

94

8η αγωνιστική Α’ ΕΠΣ Εβρου – “ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ” 1-2-3 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστική (1,2 & 3 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
Α.Ε.Κ.  ΕβρουΑ.Ο. Νεοχωρίου
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Άνθειας
Ένωση Άνθειας/ΑρίστεινουΑ.Ε. Διδυμοτείχου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φερών
Θράκη ΦερώνΙπποκράτης Αλεξ/πολης
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Σουφλίου
Έβρος ΣουφλίουΑΟ Ποντιακός
Δευτέρα
3 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φερών
ΜΓΣ Ορέστης ΟρεστιάδαςΆρδας Καστανεών
Δεν ορίσθηκεΟρφέας ΣοφικούΠΑΕ Νίψας *
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

 

8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Α’ όμιλος 1-2 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστικήΣαββάτο 1 & Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Απαλού
Νίκη ΑπαλούΑτρόμητος Άβαντα
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Μ. Αετών
ΑΟ ΜάκρηςΑΟ Αρίστεινου
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Πέπλου
ΑΣ ΠέπλουΈνωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Σιδηρούς
Πυρσός ΣιδηρούςΑΟ Αγνάντιας
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Α. Κεραμάρη
ΑΟ Θράκης  ΑΟ Δορίσκου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Αγνάντιας
Φορτούνα Αλεξ/ποληςΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Χιλής
ΑΕΝ ΧιλήςΑΟ Καππαδοκών
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Δαδιάς
Ακρίτας ΔαδιάςΑΟ Μοναστηρακίου

 

 

8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Β’ όμιλος 1 – 2 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστική (1 & 2 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
Θύελλα ΚυπρίνουΔόξα Στέρνας
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Καρωτής
Δόξα ΔόξαςΟμόνοια Φυλακίου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Θουρίου
Ασπίδα ΘουρίουΔόξα Ελληνοχωρίου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ορμενίου
Ακρίτας ΟρμενίουΑτρόμητος Ασπρονερίου
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Βύσσας
Ακρίτας Νέας ΒύσσαςΔόξα Ορεστιάδας
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ριζίων
ΠΑΕ ΡιζίωνΈνωση Οινόης
Ρεπό:   Ηρακλής Σαγήνης