Παρασκευή κ Σάββατο γιορτάζουμε την χειροτεχνία!
Παρασκευή 5:30-7:30 το απόγευμα κ Σάββατο 11-1 για τα παιδιά!
Φτιάξαμε ζωάκια από το κουκούλι του μεταξοσκώληκα!
Μέρα 1η!!
European craft week!! Εργαστήριο κατασκευής με κουκούλι!! Το ζωικό βασίλειο έδωσε το παρών κ η δημιουργικότητα έφτασε στα ύψη!
Ευχαριστώ τους συμμετέχοντες κ την ομάδα από την Εταιρεία προστασίας βιοποικιλότητας Θράκης που συμμετέχουν πάντα στις εκδηλώσεις μας με σκοπό να συμβάλουν στις τοπικές δραστηριότητες οι εθελοντές τους! Εταιρεία Προστασίας Βιοποικιλότητας Θράκης
![](http://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2024/04/koykoyli-2.jpg)
Μέρα 2η!!
European craft week!! Εργαστήριο κατασκευής με κουκούλι!! Αυτό μας ενδιαφέρει, η συμμετοχή , να εμπλακούν οι αγαπημένοι σου, να εμπιστευτείς κ να μαθεις. Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν υπάρχει δασκαλος, γνώστης, κ ειδήμον. Μαθαίνεις από κάθε πλευρά το ίδιο! Χέρια μικρά είναι χέρια τολμηρά, χέρια που δημιουργούν κ πλάθουν νέους κόσμους! Δώστε στα παιδιά φαντασία κ θα ταξιδέψουν στο άπιαστο!
Ευχαριστούμε τους συμμετέχοντες για την δημιουργική προσπάθεια τους!!
Με το καλό συνεχίζουμε κ του χρόνου!