Πρόσκοπος σημαίνει αγαπώ την φύση και το περιβάλλον. Σέβομαι το περιβάλλον και το φροντίζω. Σήμερα μια από τις δράσεις των Προσκόπων μας, ήταν και ο καθαρισμός του κάστρου του Διδυμοτείχου. Οι Πρόσκοποι του Διδυμοτείχου συμβάλουν στο καλλωπισμό της πόλης μας, δίνοντας το παράδειγμα σε όλου μας!!
#didymoteicho #evros #thraki #proskopoi #Διδυμότειχο #Έβρος #Θράκη #Πρόσκοποι 1ο Σύστημα Προσκόπων Διδυμοτείχου
![](http://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2023/11/προσκοποι-διδ-2.jpg)