Πόλη & Πολίτες – Βαγγέλης Λαμπάκης: Ανακοίνωση ψηφοδελτίου για το Δήμο Αλεξανδρούπολης

986
Με ιδιαίτερη χαρά και συγκίνηση..
Ιδού.. το σύνολο των υποψηφίων της παράταξης μας, για την ασφαλή επάνοδο της!!
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΧΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
2. ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
3. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΪΔΑΡ του ΜΕΜΕΤ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
5. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
6. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
7. ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
8. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
9. ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
10. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
11. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
12. ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΕΡΩΝ)
13. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
14. ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
15. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
16. ΓΙΑΝΤΣΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ (ΦΕΡΩΝ)
17. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)
18. ΓΚΟΥΤΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
19. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
20. ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΧΜΕΤ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
21. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
22. ΔΡΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
23. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
24. ΚΑΒΑΤΖΙΚΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
25. ΚΑΪΤΑΡΤΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
26. ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΕΡΩΝ)
27. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
28. ΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
29. ΚΕΚΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
30. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
31. ΚΙΣΣΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
32. ΚΟΝΤΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
33. ΚΟΠΟΥΚΗ ΝΤΟΡΙΣ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΛΦΡΕΝΤ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
34. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
35. ΛΑΛΑΜΠΕΚΩΒ ΕΡΝΕΣΤ του ΓΚΕΡΜΑΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
36. ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
37. ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
38. ΛΟΓΑΡΝΟΥΔΗΣ – ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
39. ΜΑΜΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
40. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
41. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
42. ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)
43. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)
44. ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
45. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΑΡΤΟΥΡ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)
46. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
47. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΝΙΦΕ του ΣΕΛΑΤΙΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
48. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΕΡΩΝ)
49. ΜΠΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
50. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
51. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
52. ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
53. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
54. ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
55. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
56. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
57. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ (ΓΚΡΑΜΑΧΟ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
58. ΠΑΛΙΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
59. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
60. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
61. ΠΑΝΤΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΖΗΣΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
62. ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
63. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΤΡΙΓΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
64. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
65. ΠΟΥΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
66. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΡΣΙΝ του ΑΧΜΕΤ (ΦΕΡΩΝ)
67. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
68. ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
69. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
70. ΣΟΥΜΑΚΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
71. ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
72. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
73. ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
74. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΡΑΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
75. ΤΑΡΑΛΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΒΑΛΕΡΙ (ΦΕΡΩΝ)
76. ΤΣΕΚΕΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
77. ΤΣΕΛΕΜΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
78. ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)
79. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
80. ΤΣΟΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
81. ΤΣΟΝΙΔΟΥ ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
82. ΤΣΟΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
83. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
84. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
85. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
86. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
87. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
88. ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
89. ΧΩΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άβαντος)
1. ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΚΑΛΛΙΟΥΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
3. ΣΤΟΓΙΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αισύμης)
1. ΑΠΟΖΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλεξανδρούπολης)
1. ΑΛΕΤΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΣΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – ΕΛΙΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΑΤΑΜΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΓΚΟΡΓΚΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ
9. ΔΑΒΗ ΕΛΕΝΗ ΛΕΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ (ΤΖΟΥΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
12. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΣΗΦ
13. ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΚΟΚΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΚΩΣΤΕΛΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
18. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΜΠΟΤΣΙΑΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20. ΜΠΡΕΒΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΝΤΟΥΡΓΚΛΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ
22. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
23. ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
24. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
25. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
26. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
27. ΣΑΜΑΡΤΣΕΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΚΗ
28. ΣΑΤΡΑΣ (ΦΩΤΟΤΟΛΗΣ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
29. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
30. ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
31. ΤΣΙΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
33. ΦΑΡΔΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
34. ΦΕΛΙΚΙΔΟΥ ΑΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
35. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
36. ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
37. ΦΥΔΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
38. ΧΑΣΑΝ – ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανθείας)
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΕΡΑΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΙΔΕΡΗ
4. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρδανίου)
1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΚΑΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΟΝΤΙΣΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δορίσκου)
1. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΙΣ του ΕΝΤΙΚ
2. ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δωρικού)
1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ
3. ΝΤ ΕΛΙΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ του ΤΖΟΥΖΕΠΕ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καβησού)
1. ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΤΣΟΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουτρού)
1. ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΚΟΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης)
1. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΟΥΖΑΦΕΡ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
2. ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΡΕΤΖΕΠ
3. ΚΕΛ ΧΑΣΑΝ ΣΑΝΤΕΤ του ΣΕΛΑΤΙΝ
4. ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΟΥΖΕΗΡ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ
7. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νίψης)
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέπλου)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΟΥΚΑΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3. ΚΟΡΟΣΤΕΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
4. ΚΟΥΔΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΙΤΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συκορράχης)
1. ΑΛΗ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΣΕΠΑΑΤΙΝ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΛΙΖ του ΕΡΟΛ
3. ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΟΚΤΑΗ
5. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΘΕΌΔΩΡΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φερών)
1. ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ
2. ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4. ΚΙΗΓΜΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΝΤΕΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
10. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΡΕΤΖΕΠ ΟΓΛΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΑΠΤΟΥΛ ΤΖΕΛΗ
12. ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΒΑΝ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κίρκης)
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πυλαίας)
1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριφυλλίου)
1. ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΙΤΣΑΝΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ