Διδυμότειχο: Και φέτος ξεχώρισαν οι μαθητές του φροντιστηρίου “Μάθηση” – Τα ονόματα των επιτυχόντων

1978
Για ακόμη μία χρονιά ξεχώρισαν οι μαθητές του Φροντιστηρίου Μάθηση στο Διδυμότειχο.
Μέσα από την απαιτητική διαδικασία των πανελλαδικών εξετάσεων κατάφεραν να πετύχουν
υψηλές βαθμολογίες σε όλα τα μαθήματα και να πετύχουν τον στόχο τους, δηλαδή την εισαγωγή τους
στην σχολή προτίμησης τους.
Δουλεύοντας οργανωμένα και με συγκεκριμένο τρόπο διδασκαλίας οι καθηγητές του Φροντιστηρίου
Μάθηση ήταν καθ΄ όλη τη διάρκεια της χρονιάς δίπλα στους μαθητές καθοδηγώντας τους με συνέπεια
για να καταφέρουν όλοι να κάνουν τα όνειρα τους πραγματικότητα!
Με χρήση σύγχρονων τρόπων μελέτης, με προσομοίωση πανελλαδικών εξετάσεων
αλλά και με την πολύτιμη εμπειρία των καθηγητών του φροντιστηρίου, η επιτυχία ήταν μονόδρομος.
“Η πρόσβαση στη γνώση είναι δικαίωμα όλων των παιδιών” είναι η φιλοσοφία μας εδώ στο Φροντιστήριο Μάθηση
συμπληρώνει η υπεύθυνη σπουδών Δέσποινα Κάκαρη και αυτό το επιβεβαιώνουν οι επιτυχίες των μαθητών μας
όλα αυτά τα χρόνια.
Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά Καλή Σταδιοδρομία και καλή αρχή στη νέα τους ζωή!
Θερμά Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες τους!
Ακολουθούν αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων:
  • Τσακαλδήμη Ευαγγελία – Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα)

  • Κωνσταντακόπουλος Νίκος – Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας (Λάρισα)    9ος

  • Λιλιτάκη Έλενα – Νοσηλευτικής  (Ιωάννινα)  10η

  • Δονσούζης Δημήτρης – Σ.Μ.Υ.  Σώματα   5ος

  • Τσώτσου Γεωργία – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Βόλος)

  • Γκουτζιμίσης Βασίλης – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

  • Δανογλίδης Θανάσης – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

  • Περιστεράκη Γρηγορία – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

  • Κεσσούδη Μαριλένα – Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)

  • Πεντζιάλ Ερτζάν – Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας (Λάρισα)

  • Παπαμιχαήλ Μαρία – Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)  ΠΑ.ΜΑΚ.

  • Κούκου Δήμητρα – Εργοθεραπείας ( Πτολεμαΐδα)

  • Παπουτσούδης Δημήτρης – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ – Όπλα

  • Δαντσιούδης Θοδωρής – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ – Όπλα

  • Παλατσίδης Σταύρος – Πληροφορικής (Καβάλα)  22ος

  • Μουλλά Στέλλα – Πληροφορικής (Καβάλα)

  • Γεωργούση Κατερίνα – Ψηφιακών Συστημάτων (Λάρισα)

  • Κουρτελάκης Θανάσης – Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή)

  • Κερίδης Κωνσταντίνος – Μηχανολόγων Μηχανικών (Σέρρες)

  • Σιαμέτη Χαρά-Μαρία – Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών (Βόλος)

  • Γιαννοπούλου Δήμητρα – Πληροφορικής (Καστοριά)

  • Μαλτσάκης Στέφανος – Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Καβάλα)

  • Θυμνιούδη Χάϊδω – Βοηθός Ακτινολόγου Δ.ΙΕΚ Διδυμοτείχου

  • Φυδανάκη Μαρία – Βοηθός Παιδαγωγών Πρώιμης Ηλικίας Δ.ΙΕΚ Αλεξανδρούπολης

  • Δουρακάκη Ραφαηλία – Βοηθός Ιατρικών Εργαστηρίων Δ.ΙΕΚ Αλεξανδρούπολης