Αυτός είναι ο συνδυασμός του Παρασκευά Πατσουρίδη «Δέσμευση Ανάπτυξης»

    360

    Δεσμευόμενοι για την ανάπτυξη αυτού του τόπου καταθέσαμε την Κυριακή τον συνδυασμό μας στο Πρωτοδικείο Ορεστιάδας. Ένα συνδυασμό νίκης, ελπίδας, ενότητας και δυναμικής για το μέλλον. Ένα συνδυασμό με έμπειρα στελέχη και νέους ανθρώπους, όλοι με διάθεση για προσφορά.

    Δέσμευση για ανάπτυξη γιατί η υπεύθυνη και σκληρή δουλειά, ο σχεδιασμός και ο προγραμματισμός που πραγματοποιήσαμε όλα αυτά τα χρόνια και κυρίως το γεγονός ότι απαλλάξαμε το Δήμο από τα τεράστια χρέη του και τα μύρια βαρίδια του παρελθόντος, μας δίνουν τη δυνατότητα να ατενίζουμε το μέλλον με εμπιστοσύνη στις δυνάμεις μας και αισιοδοξία!

    Δέσμευση για ανάπτυξη γιατί η ώρα της ευθύνης απέδωσε καρπούς για τον τόπο και τους ανθρώπους του!

    Με ευθύνη, εντιμότητα και αποφασιστικότητα διεκδικούμε την ψήφο του λαού του Δήμου Διδυμοτείχου κι είμαστε βέβαιοι ότι στις προσεχείς δημοτικές εκλογές ο λαός θα ανταμείψει την προσπάθεια, το έργο, το ήθος και τον μέχρι σήμερα αγώνα μας για αυτόν τον τόπο!

    Συνεχίζουμε δυναμικά, ολοκληρώνουμε δημιουργικά!

    Οι υποψήφιοί μας είναι:

    ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΗΛΙΑ
    Υποψήφιος Δήμαρχος

    Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
    (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι )
    1) ΒΑΪΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    3) ΓΙΑΪΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    4) ΓΚΙΝΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
    5) ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΥΔΗ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΖΗΣΟΥΛΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
    6) ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    7) ΔΑΝΟΓΛΙΔΗΣ ΒΑΪΤΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    8) ΔΕΛΗΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    9) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    10)ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
    11)ΖΟΜΠΟΥ ΑΪΣΕ του ΒΑΣΦΗ
    12)ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
    13)ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    14)ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    15)ΚΟΥΡΔΕΛΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    16)ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
    17)ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΦΙΚΡΕΤ
    18)ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    19)ΝΙΚΟΛΕΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    20)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
    21) ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΟΥ TΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    22)ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
    23)ΠΟΥΡΓΙΑΖΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    24)ΣΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    25)ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΕΝΕΤΗ
    26)ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΪΤΣΗ
    27)ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΥ
    28)ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    29)ΤΖΙΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    30)ΤΣΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    31)ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
    32)ΦΩΤΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
    33)ΧΑΤΖΗΠΕΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΗ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ
    (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
    1) ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    2) ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
    3) ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    4) ΔΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    5) ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ
    6) ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΟΥ
    7) ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    8) ΠΟΥΡΓΙΑΖΗ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
    Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
    Κοινότητα ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ
    (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Αλεποχωρίου )
    1) ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
    2) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
    3) ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΓΚΙΟΥΛΕΡ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
    4) ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    5) ΠΟΥΛΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    Κοινότητα ΑΣΗΜΕΝΙΟΥ
    (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Ασημενίου )
    1) AΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2) ΓΚΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
    3) ΚΑΤΗΡΗ ΒΑϊΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    4) ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    5) ΜΑΛΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

    Κοινότητα ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
    (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Ελληνοχωρίου )
    1) ΚΟΜΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ
    2) ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    3) ΜΠΟΝΤΣΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΗΛΙΑ
    4) ΜΠΡΑΤΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    5) ΣΤΑΝΕΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    6) ΦΟΡΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
    Κοινότητα ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟΥ
    (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Κουφοβούνου )
    1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    2) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    3) ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    4) ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    5) ΤΟΥΦΑΚΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    Κοινότητα ΣΟΦΙΚΟΥ
    (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Σοφικού )
    1) ΒΛΑΣΑΚΑΚΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    2) ΛΙΑΛΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
    3) ΛΙΑΛΙΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
    4) ΜΠΑΛΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    5) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ