Η τελική σταυροδοσία για το Δήμο Αλεξανδρούπολης σύμφωνα με το Πρωτοδικείο

311

Πόλη & Πολίτες Βαγγέλης Λαμπάκης

ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 850

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1109

ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 578

ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 817 

ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1062

ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 941

ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 666

ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΙΡ 123

ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1675

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 223

ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 524

ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 186

ΓΚΙΡΤΖΗ – ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 266

ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1221

ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167

ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 127

ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 479

ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΧΜΕΤ 257

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 160

ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1291

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΖΗ 230

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 210

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 159

ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87

ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1072

ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 86

ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΡΝΕΣΤ 175

ΛΕΓΓΕΤΣΗ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 605

ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 149

ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 287

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ 155

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 180

ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 31

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 1160

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 737

ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 101

ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 632

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 900

ΣΟΥΛΤΑ – ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 177

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΠΗΓΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 211

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 102

ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 536

ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 368

ΤΣΟΝΙΔΟΥ – ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 469

ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ τουΓΑΒΡΙΗΛ 356

ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 940

ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 123

ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 587

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 120

ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 295

ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 1459

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 972

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 491

ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 2292

ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 506

ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 257

ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 349

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 380

ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 434

ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 301

Δήμος για Όλους πρώτα εσύ!

ΖΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 89

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 264

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 205

ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 404

ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206

ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 448

ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202

ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) του ΙΩΑΝΝΗ 248

ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 243

ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ – ΕΔΟΥΑΡ 166

ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 643

ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 475

ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 79

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126

ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 280

ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΑΡΙΜ 86

ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 184

ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 640

ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 263

ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 159

ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170

ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 623

ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 785

ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 143

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 209

ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΩΜΑ 231

ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 105

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 451

ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 438

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 409

ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΡΙΝΤΩΝ 317

ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 300

ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 334

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 142

ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΗΝΑ 126

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 367

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 69

ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 132

ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ 298

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 600

ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΗ του ΑΡΗΦ 41

ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ του ΝΑΜΠΙ 212

ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 190

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 59

ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΗΝ 198

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ 56

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 135

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 296

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 324

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 536

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 583

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 216

ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1141

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 633

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 194

ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 213

ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 97

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ 157

ΑΝΑ.Σ.Α

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 548

ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 241

ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ 68

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 90

ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98 

ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 88

ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 113

ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 266

ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 146

ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ 119

ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 236

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 186

ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 157

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 134

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 199

ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 82

ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 215

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 289

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 316

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΒΑΝ 48

ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 189 

ΛΑΜΠΑΡΔΗ – ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159

ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 94

ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 72

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 211

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 200

ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΤΖΗ 146

ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 124

ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 157

ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 72

ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 147

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 133

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 93

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 226

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252

ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 326

ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 107

ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 189

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΟΥ 521

ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90

ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 91

ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) του ΜΠΟΡΙΣ 77

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65

ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121

ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 141

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 130

ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 86

ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91

ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ ΤΣΑΟΥΣ 30

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 251

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 603

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 324

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 125

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 882

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 153

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 150

ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 171

ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 132

ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 172

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ – Βαγγέλης Μυτιληνός

ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 318

ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53

ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20

ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 248

ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 215

ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64

ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 58

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24 

ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61

ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΖΗΣΗ 49

ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 29

ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 23

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 142

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 239

ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 226

ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 112

ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 68

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ της ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ 121

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 357

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) του ΣΑΜΟΥΗΛ 104

ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΪ 47

ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ 5

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 135

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 109

ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203

ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ 117

ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 44 

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 281

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 60

ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 6

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 85

ΤΖΑΝΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 32

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20

ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ του ΙΣΕΜ 104

ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 173

ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡHΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ 144

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113

ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 110

ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 641

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146

ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128

ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 563

ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 297

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ 85

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 191

ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 212

ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 51

ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 32

ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 35

ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 75

ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99

ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 409

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 87

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρα ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 44

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 94 

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44

ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75

ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34

ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 48

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 131

ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 132

ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 190

ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60

ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74

ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109

ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85

ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31

ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26

ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 25

ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ 45

ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 88

ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ 50

ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 25

ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 94

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΣΕΡΓΙΟΥ 54

ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 126

ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 62

ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 59

ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75

ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ 27

ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54

ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 230

ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 114

ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 73

ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ 62

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 37

ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 186

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 39

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 117

ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 152

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 314

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 57

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 204 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 129

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 83

ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 76

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92

ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81

ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 134

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 118

ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97

ΓΙΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 49

ΓΚΑΒΟΥΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61

ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 57

ΓΚΟΥΛΖΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 11

ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 127

ΔΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 59

ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67

ΕΥΡΩΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 134

ΖΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95

ΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 130

ΚΑΖΑΛΗ ΑΛΕΒ του ΦΕΡΑΤ 11

ΚΑΪΣΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120

ΚΑΪΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104

ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 309

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24 

ΚΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 41

ΛΑΜΨΑΚΙΑΝΟΥ – ΓΚΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 20

ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46

ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 47

ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23

ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51

ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΙΠ του ΚΟΥΡΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 47

ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

ΜΠΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100

ΠΑΛΙΔΟΥ – ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 115

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 219

ΣΟΝΩΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΕΒΙΚ (ΘΕΟΔΩΡΑ) του ΡΟΥΣΛΑΝ 53

ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 21

ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17

ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 113

ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ 58

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 290

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 145

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΑΡΟΥΤΙΟΥΝ 104

ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 155

ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 79

ΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 94