Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας
Β’ Γύρος
15η αγωνιστική (16 & 17 Μαρτίου 2019) | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Φ. Κοσμάς |
Α.Ε.Κ. Εβρου | Α.Ε. Διδυμοτείχου | |
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Ορεστιάδας |
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας | ΑΟ Ποντιακός | |
ΚΕΦΥΛΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Νεοχωρίου |
Α.Ο. Νεοχωρίου | Άρδας Καστανεών | |
ΠΑΠΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Φερών |
Θράκη Φερών | Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου | |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Σοφικού |
Ορφέας Σοφικού | Ιπποκράτης Αλεξ/πολης | |
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ | |||
Δεν ορίσθηκε | ΠΑΕ Νίψας * | Έβρος Σουφλίου | |
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει |
17η αγωνιστική Β’ κατηγορία Α’ όμιλος
Β’ Γύρος
17η αγωνιστική – Σαββάτο 16 και Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Αβαντα |
Ατρόμητος Άβαντα | ΑΟ Αρίστεινου | |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Μοναστηρακίου |
ΑΟ Μοναστηρακίου | ΑΣ Πέπλου | |
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Χιλής |
ΑΕΝ Χιλής | Πυρσός Σιδηρούς | |
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ, ΔΗΜΟΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 11:00 Γήπεδο: Μ. Αετών |
ΑΟ Μάκρης | ΑΟ Καππαδοκών | |
ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 11:00 Γήπεδο: Απαλού |
Νίκη Απαλού | ΑΟ Μαΐστρου | |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Αγναντιας |
Φορτούνα Αλεξ/πολης | ΑΟ Αγνάντιας | |
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Α. Κεραμάρη |
ΑΟ Θράκης | Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς | |
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΣ, ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Δαδιάς |
Ακρίτας Δαδιάς | ΑΟ Δορίσκου | |
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ |
15η αγωνιστική Β’ κατηγορία Β’ όμιλος
Β’ Γύρος
15η αγωνιστική (Σαββάτο 16 & Κυριακή 17 Μαρτίου 2019) | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Στέρνας |
Δόξα Στέρνας | Δόξα Δόξας | |
ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ. | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Κυπρίνου |
Θύελλα Κυπρίνου | Δόξα Ορεστιάδας | |
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Βύσσας |
Ακρίτας Νέας Βύσσας | Δόξα Ελληνοχωρίου | |
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ, ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΑΣ | |||
Σαββάτο 16 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Ορμενίου |
Ακρίτας Ορμενίου | Ένωση Οινόης | |
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Σαγήνης |
Ηρακλής Σαγήνης | Ομόνοια Φυλακίου | |
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ | |||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 Ώρα: 16:00 Γήπεδο: Θουρίου |
Ασπίδα Θουρίου | Ατρόμητος Ασπρονερίου | |
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΕΛΑΣ, ΤΣΙΚΑΣ | |||
Ρεπό: ΠΑΕ Ριζίων |