Της ισοπαλίας έγινε στην Α΄ΕΠΣ Έβρου. Όλα τα αποτελέσματα στον Έβρο

258

10η αγωνιστική (15,16 & 17 Δεκεμβρίου 2018) Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»
ΕΠΣ Έβρου 2018-2019

Α’ Γύρος

 

Ειδικές τιμές για ένστολους !!!

 

10η αγωνιστική (15,16 & 17 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Καστανεών
Άρδας Καστανεών Ιπποκράτης Αλεξ/πολης 3-3
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Σοφικού
Ορφέας Σοφικού ΑΟ Ποντιακός 2-2
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας Α.Ε. Διδυμοτείχου 1-1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Φερών
Θράκη Φερών Έβρος Σουφλίου 0-0
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Δευτέρα
17 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
Α.Ε.Κ.  Εβρου Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Δεν ορίσθηκε Α.Ο. Νεοχωρίου ΠΑΕ Νίψας *
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

10η αγωνιστική Σαββάτο 15  και Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
Β’ κατηγορία Α’ όμιλος 
Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019

Α’ Γύρος

10η αγωνιστικήΣαββάτο 15 και Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Μ. Αετών
ΑΟ Μάκρης Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 6-1
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ.
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Χιλής
ΑΕΝ Χιλής ΑΣ Πέπλου 2-2
ΠΑΠΑΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Αρίστεινου
ΑΟ Αρίστεινου ΑΟ Μοναστηρακίου 3-1
ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ.
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Α. Κεραμάρη
ΑΟ Θράκης ΑΟ Αγνάντιας 3-3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Απαλού
Νίκη Απαλού  ΑΟ Καππαδοκών 3-1
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς ΑΟ Μαΐστρου 1-2
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Αγνάντιας
Φορτούνα Αλεξ/πολης Πυρσός Σιδηρούς 2-3
ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ, ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Άβαντα
Ατρόμητος Άβαντα ΑΟ Δορίσκου 1-2
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

10η αγωνιστική  (15 & 16 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Β’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019

Α’ Γύρος

10η αγωνιστικήΣαββάτο 15 και Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ελληνοχωρίου
Δόξα Ελληνοχωρίου Δόξα Στέρνας 1-0
ΣΑΒΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Κυπρίνου
Θύελλα Κυπρίνου Ένωση Οινόης 0-2
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ., ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΛΗΣ
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Θουρίου
Ασπίδα Θουρίου Ομόνοια Φυλακίου 6-0
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Σαββάτο
15 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ριζίων
ΠΑΕ Ριζίων Ηρακλής Σαγήνης 0-1
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Χειμωνίου
Δόξα Ορεστιάδας Ατρόμητος Ασπρονερίου 0-5
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή
16 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ορμενίου
Ακρίτας Ορμενίου Δόξα Δόξας 1-2
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Ρεπό:   Ακρίτας Νέας Βύσσας