Όλα τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής στην ΕΠΣ Έβρου

175

9η αγωνιστική Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019

Α’ Γύρος

 

9η αγωνιστική (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Δραγάνας
Ιπποκράτης Αλεξ/ποληςΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας1-2
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Παλαγίας
ΑΟ ΠοντιακόςΑ.Ε.Κ.  Εβρου3-5
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Άνθειας
Ένωση Άνθειας/ΑρίστεινουΈβρος Σουφλίου1-2
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Διδ/χου
Α.Ε. ΔιδυμοτείχουΘράκη Φερών0-1
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
Α.Ο. ΝεοχωρίουΟρφέας Σοφικού2-1
ΠΑΠΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Δεν ορίσθηκεΠΑΕ Νίψας *Άρδας Καστανεών
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

9η αγωνιστική  (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Α’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

Α’ Γύρος

9η αγωνιστικήΣαββάτο 8 και Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Μοναστηρακίου
ΑΟ ΜοναστηρακίουΑτρόμητος Άβαντα0-7
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Δορίσκου
ΑΟ ΔορίσκουΝίκη Απαλού3-2
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Μαΐστρου
ΑΟ ΜαΐστρουΑΟ Μάκρης5-0
ΠΑΠΑΣ, ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Σιδηρούν
Πυρσός ΣιδηρούςΑΣ Πέπλου1-7
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Καππαδοκών
ΑΟ Καππαδοκών ΑΟ Θράκης1-2
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Μαρακανα
ΑΟ ΑγνάντιαςΑΕΝ Χιλής2-1
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Αρίστεινου
ΑΟ ΑρίστεινουΑκρίτας Δαδιάς1-1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Κορνοφωλιάς
Ένωση Λυκόφης/ΚορνοφωλιάςΦορτούνα Αλεξ/πολης5-0
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

 

9η αγωνιστική  (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Β’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

Α’ Γύρος

 

9η αγωνιστικήΣαββάτο 8 και Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ελληνοχωρίου
Δόξα ΕλληνοχωρίουΘύελλα Κυπρίνουδ.δ.
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Στέρνας
Δόξα ΣτέρναςΔόξα Ορεστιάδας4-0
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Σαγήνης
Ηρακλής ΣαγήνηςΔόξα Δόξας3-3
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Οινόης
Ένωση ΟινόηςΑσπίδα Θουρίου2-1
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ασπρονερίου
Ατρόμητος ΑσπρονερίουΑκρίτας Νέας Βύσσας5-0
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Φυλακίου
Ομόνοια ΦυλακίουΠΑΕ Ριζίων1-5
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
Ρεπό:   Ακρίτας Ορμενίου