Όλα τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής στην ΕΠΣ Έβρου

336

9η αγωνιστική Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019

Α’ Γύρος

 

9η αγωνιστική (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Δραγάνας
Ιπποκράτης Αλεξ/πολης ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας 1-2
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Παλαγίας
ΑΟ Ποντιακός Α.Ε.Κ.  Εβρου 3-5
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Άνθειας
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου Έβρος Σουφλίου 1-2
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Διδ/χου
Α.Ε. Διδυμοτείχου Θράκη Φερών 0-1
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
Α.Ο. Νεοχωρίου Ορφέας Σοφικού 2-1
ΠΑΠΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Δεν ορίσθηκε ΠΑΕ Νίψας * Άρδας Καστανεών
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

9η αγωνιστική  (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Α’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

Α’ Γύρος

9η αγωνιστικήΣαββάτο 8 και Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Μοναστηρακίου
ΑΟ Μοναστηρακίου Ατρόμητος Άβαντα 0-7
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Δορίσκου
ΑΟ Δορίσκου Νίκη Απαλού 3-2
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Μαΐστρου
ΑΟ Μαΐστρου ΑΟ Μάκρης 5-0
ΠΑΠΑΣ, ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Σιδηρούν
Πυρσός Σιδηρούς ΑΣ Πέπλου 1-7
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Καππαδοκών
ΑΟ Καππαδοκών  ΑΟ Θράκης 1-2
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Μαρακανα
ΑΟ Αγνάντιας ΑΕΝ Χιλής 2-1
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Αρίστεινου
ΑΟ Αρίστεινου Ακρίτας Δαδιάς 1-1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Κορνοφωλιάς
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς Φορτούνα Αλεξ/πολης 5-0
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

 

9η αγωνιστική  (8 & 9 Δεκεμβρίου 2018) Β’ κατηγορία Β’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά»

Α’ Γύρος

 

9η αγωνιστικήΣαββάτο 8 και Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
8 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ελληνοχωρίου
Δόξα Ελληνοχωρίου Θύελλα Κυπρίνου δ.δ.
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Στέρνας
Δόξα Στέρνας Δόξα Ορεστιάδας 4-0
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Σαγήνης
Ηρακλής Σαγήνης Δόξα Δόξας 3-3
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Οινόης
Ένωση Οινόης Ασπίδα Θουρίου 2-1
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ασπρονερίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου Ακρίτας Νέας Βύσσας 5-0
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή
9 Δεκεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Φυλακίου
Ομόνοια Φυλακίου ΠΑΕ Ριζίων 1-5
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
Ρεπό:   Ακρίτας Ορμενίου