Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα του Έβρου

241

8η αγωνιστική Α’ ΕΠΣ Εβρου – “ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ” 1-2-3 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστική (1,2 & 3 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
Α.Ε.Κ.  Εβρου Α.Ο. Νεοχωρίου 0-2
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Άνθειας
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου Α.Ε. Διδυμοτείχου 4-2
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φερών
Θράκη Φερών Ιπποκράτης Αλεξ/πολης 1-0
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Σουφλίου
Έβρος Σουφλίου ΑΟ Ποντιακός 4-1
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ
Δευτέρα
3 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας Άρδας Καστανεών
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ
Δεν ορίσθηκε Ορφέας Σοφικού ΠΑΕ Νίψας *
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Α’ όμιλος 1-2 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστικήΣαββάτο 1 & Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Απαλού
Νίκη Απαλού Ατρόμητος Άβαντα 1-1
ΠΑΠΑΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Μ. Αετών
ΑΟ Μάκρης ΑΟ Αρίστεινου 1-1
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΚΟΝΤΑΡΑΣ
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Πέπλου
ΑΣ Πέπλου Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 3-0
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Σιδηρούς
Πυρσός Σιδηρούς ΑΟ Αγνάντιας δ.δ.
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Α. Κεραμάρη
ΑΟ Θράκης   ΑΟ Δορίσκου 0-2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Αγνάντιας
Φορτούνα Αλεξ/πολης ΑΟ Μαΐστρου 1-4
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:Χιλής
ΑΕΝ Χιλής ΑΟ Καππαδοκών 1-0
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς ΑΟ Μοναστηρακίου 3-3
ΠΑΠΑΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ

 

8η αγωνιστική Β’ κατηγορία Β’ όμιλος 1 – 2 Δεκεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

8η αγωνιστική (1 & 2 Δεκεμβρίου 2018)
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
Θύελλα Κυπρίνου Δόξα Στέρνας 0-4
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Σαββάτο
1 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Καρωτής
Δόξα Δόξας Ομόνοια Φυλακίου 4-0
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΚΕΣΟΥΔΗΣ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Θουρίου
Ασπίδα Θουρίου Δόξα Ελληνοχωρίου 0-3
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ορμενίου
Ακρίτας Ορμενίου Ατρόμητος Ασπρονερίου 1-3
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Βύσσας
Ακρίτας Νέας Βύσσας Δόξα Ορεστιάδας 4-0
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Κυριακή
2 Δεκεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ριζίων
ΠΑΕ Ριζίων Ένωση Οινόης 0-1
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Ρεπό:   Ηρακλής Σαγήνης