Ο Έβρος παίζει μπάλα! Το πρόγραμμα όλων των κατηγοριών για σήμερα και αύριο

208

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστική Α’ ΕΠΣ Εβρου – “ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ” 24-25 Νοεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

7η αγωνιστική,  24 & 25 Νοεμβρίου 2018
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Σοφικού
Ορφέας Σοφικού Α.Ε.Κ.  Εβρου
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Καστανεών
Άρδας Καστανεών Θράκη Φερών
ΚΕΦIΛΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΚΕΣΟΥΔΗΣ
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Δραγάνας
Ιπποκράτης Αλεξ/πολης Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
Α.Ο. Νεοχωρίου Έβρος Σουφλίου
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:Παλαγίας
ΑΟ Ποντιακός Α.Ε. Διδυμοτείχου
ΠΑΠΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ
Δεν ορίσθηκε ΠΑΕ Νίψας * ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας
(*) Η ΠΑΕ Νίψας δεν συμμετέχει

 

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστική Β’ κατηγορία Α’ όμιλος 24-25 Νοεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

 

7η αγωνιστικήΣαββάτο 24 & Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Μαΐστρου
ΑΟ Μαΐστρου ΑΣ Πέπλου
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Μαρακανα
  ΑΟ Αγνάντιας Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς
ΠΑΠΑΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο: Μοναστηρακίου
ΑΟ Μοναστηρακίου   Νίκη Απαλού
ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο: Δορίσκου
  ΑΟ Δορίσκου ΑΕΝ Χιλής
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Αρίστεινου
ΑΟ Αρίστεινου Φορτούνα Αλεξ/πολης
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Καππαδοκών
ΑΟ Καππαδοκών Πυρσός Σιδηρούς
ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Άβαντα
Ατρόμητος Άβαντα ΑΟ Θράκης
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς ΑΟ Μάκρης
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ

 

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής Β’ κατηγορία Β’ όμιλος 24-25 Νοεμβρίου 2018

Α’ Γύρος

7η αγωνιστική (24 & 25 Νοεμβρίου 2018)
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Στέρνας
Δόξα Στέρνας Ακρίτας Νέας Βύσσας
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
Θύελλα Κυπρίνου Ασπίδα Θουρίου
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Σαββάτο
24 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Οινόης
Ένωση Οινόης Δόξα Δόξας
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Ασπρονερίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου Ηρακλής Σαγήνης
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ελληνοχωρίου
Δόξα Ελληνοχωρίου ΠΑΕ Ριζίων
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ
Κυριακή
25 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Χειμωνίου
Δόξα Ορεστιάδας Ακρίτας Ορμενίου
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Ρεπό: Ομόνοια Φυλακίου