Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής ΕΠΣ της Έβρου σε όλες τις κατηγορίες

299

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019 Α’ Γύρος

5η αγωνιστική
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
ΑΕΚ Έβρου Έβρος Σουφλίου
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Σοφικού
Ορφέας Σοφικού ΑΕ Διδυμοτείχου
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
ΑΟ Νεοχωρίου Ιπποκράτης Αλεξ/πολης
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Καστανεών
Άρδας Καστανεών ΑΟ Ποντιακός
Δεν ορίσθηκε ΠΑΕ Νίψας * Θράκη Φερών

 

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β’ κατηγορία Α’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019 Α’ Γύρος

 

5η αγωνιστική
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς  ΑΣ Πέπλου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Μαναστηρακίου
ΑΟ Μοναστηρακίου ΑΟ Θράκης
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Απαλού
  Νίκη Απαλού ΑΕΝ Χιλής
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Αρίστεινου
ΑΟ Αρίστεινου   ΑΟ Αγνάντιας
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Καππαδοκών
ΑΟ Καππαδοκών ΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Άβαντα
  Ατρόμητος Άβαντα  Πυρσός Σιδηρούς
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Μ. Αετών
 ΑΟ Μάκρης   Φορτούνα Αλεξ/πολης
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Δορίσκου
ΑΟ Δορίσκου   Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς

 

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β’ κατηγορία Β’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019 Α’ Γύρος

 

5η αγωνιστική
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Στέρνας
 Δόξα Στέρνας  Ακρίτας Ορμενίου
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Θουρίου
 Ασπίδα Θουρίου ΠΑΕ Ριζίων
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Νέας Βύσσας
 Ακρίτας Νέας Βύσσας  Ηρακλής Σαγήνης
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
 Θύελλα Κυπρίνου Δόξα Δόξας
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Χειμωνίου
Δόξα Ορεστιάδας Ομόνοια Φυλακίου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ασπρονερίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου Ένωση Οινόης
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου