Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής ΕΠΣ της Έβρου σε όλες τις κατηγορίες

144

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019 Α’ Γύρος

5η αγωνιστική
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
ΑΕΚ ΈβρουΈβρος Σουφλίου
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Σοφικού
Ορφέας ΣοφικούΑΕ Διδυμοτείχου
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
ΑΟ ΝεοχωρίουΙπποκράτης Αλεξ/πολης
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
ΜΓΣ Ορέστης ΟρεστιάδαςΈνωση Άνθειας/Αρίστεινου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Καστανεών
Άρδας ΚαστανεώνΑΟ Ποντιακός
Δεν ορίσθηκεΠΑΕ Νίψας *Θράκη Φερών

 

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β’ κατηγορία Α’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019 Α’ Γύρος

 

5η αγωνιστική
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Δαδιάς
Ακρίτας Δαδιάς ΑΣ Πέπλου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Μαναστηρακίου
ΑΟ ΜοναστηρακίουΑΟ Θράκης
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Απαλού
  Νίκη ΑπαλούΑΕΝ Χιλής
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Αρίστεινου
ΑΟ Αρίστεινου  ΑΟ Αγνάντιας
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 11:00
Γήπεδο:
Καππαδοκών
ΑΟ ΚαππαδοκώνΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Άβαντα
  Ατρόμητος Άβαντα Πυρσός Σιδηρούς
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Μ. Αετών
 ΑΟ Μάκρης  Φορτούνα Αλεξ/πολης
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Δορίσκου
ΑΟ Δορίσκου  Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς

 

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β’ κατηγορία Β’ όμιλος Αγώνων Πρωταθλήματος «ΣΕΡΚΕΛΙΔΟΥ Ορθοπεδικά – Ιατρικά» ΕΠΣ Έβρου 2018-2019 Α’ Γύρος

 

5η αγωνιστική
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Στέρνας
 Δόξα Στέρνας Ακρίτας Ορμενίου
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Θουρίου
 Ασπίδα ΘουρίουΠΑΕ Ριζίων
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Νέας Βύσσας
 Ακρίτας Νέας Βύσσας Ηρακλής Σαγήνης
Σαββάτο
10 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Κυπρίνου
 Θύελλα ΚυπρίνουΔόξα Δόξας
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Χειμωνίου
Δόξα ΟρεστιάδαςΟμόνοια Φυλακίου
Κυριακή
11 Νοεμβρίου
Ώρα: 15:00
Γήπεδο:
Ασπρονερίου
Ατρόμητος ΑσπρονερίουΈνωση Οινόης
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου