Όλο το πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου στην Α’ ΕΠΣ Έβρου

682

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος.

1η/12η αγωνιστική

Νίψα – Ποντιακός
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ιπποκράτης
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – ΑΟ Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανεών
Θράκη Φερών – Ορφέας Σοφικού
ΑΕΚ Έβρου – Ορέστης Ορεστιάδας

2η/13η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Νίψα
Ποντιακός – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Ιπποκράτης – Έβρος Σουφλίου
ΑΟ Νεοχωρίου – Θράκη Φερών
Άρδας Καστανεών – ΑΕΚ Έβρου
Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου

3η/14η αγωνιστική

Νίψα – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Έβρος Σουφλίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Θράκη Φερών – Ποντιακός
ΑΕΚ Έβρου – Ιπποκράτης
Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΟ Νεοχωρίου
Ορφέας Σοφικού – Άρδας Καστανεών

4η/15η αγωνιστική

Έβρος Σουφλίου – Νίψα
Ένωση Άνθειας/Αριστεινου – Θράκη Φερών
ΑΕ Διδυμοτείχου – ΑΕΚ Έβρου
Ποντιακός – Ορέστης Ορεστιάδας
Ιπποκράτης – Ορφέας Σοφικού
Άρδας Καστανεών – ΑΟ Νεοχωρίου

5η/16η αγωνιστική

Νίψα – Θράκη Φερών
ΑΕΚ Έβρου – Έβρος Σουφλίου
Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Ορφέας Σοφικού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρδας Καστανεών – Ποντιακός
ΑΟ Νεοχωρίου – Ιπποκράτης

6η/17η αγωνιστική

ΑΕΚ Έβρου – Νίψα
Θράκη Φερών – Ορέστης Ορεστιάδας
Έβρος Σουφλίου – Ορφέας Σοφικού
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Άρδας Καστανεών
ΑΕ Διδυμοτείχου – ΑΟ Νεοχωρίου
Ποντιακός – Ιπποκράτης

7η/18η αγωνιστική

Νίψα – Ορέστης Ορεστιάδας
Ορφέας Σοφικού – ΑΕΚ Έβρου
Άρδας Καστανεών – Θράκη Φερών
ΑΟ Νεοχωρίου – Έβρος Σουφλίου
Ιπποκράτης – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Ποντιακός – ΑΕ Διδυμοτείχου

8η/19η αγωνιστική

Ορφέας Σοφικού – Νίψα
Ορέστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανεών
ΑΕΚ Έβρου – ΑΟ Νεοχωρίου
Θράκη Φερών – Ιπποκράτης
Έβρος Σουφλίου – Ποντιακός
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – ΑΕ Διδυμοτείχου

9η/20η αγωνιστική

Νίψα – Άρδας Καστανεών
ΑΟ Νεοχωρίου – Ορφέας Σοφικού
Ιπποκράτης – Ορέστης Ορεστιάδας
Ποντιακός – ΑΕΚ Έβρου
ΑΕ Διδυμοτείχου – Θράκη Φερών
Ένωση Άνθειας/Αριστεινου – Έβρος Σουφλίου

10η/21η αγωνιστική

ΑΟ Νεοχωρίου – Νίψα
Άρδας Καστανεών – Ιπποκράτης
Ορφέας Σοφικού – Ποντιακός
Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΕ Διδυμοτείχου
ΑΕΚ Έβρου – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Θράκη Φερών – Έβρος Σουφλίου

11η/22η αγωνιστική

Ιπποκράτης – Νίψα
Ποντιακός – ΑΟ Νεοχωρίου
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρδας Καστανεών
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Ορφέας Σοφικού
Έβρος Σουφλίου – Ορέστης Ορεστιάδας
Θράκη Φερών – ΑΕΚ Έβρου

Το πρόγραμμα της 1ης Φάσης κυπέλλου αναλυτικά :

8ος Όμιλος: 1η Αγωνιστική: Α.Ε.Διδυμοτείχου – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ρεπό: Δόξα Δόξας
2η Αγωνιστική: Δόξα Δόξας -Α.Ε.Διδυμοτείχου
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου
3η Αγωνιστική: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας
Ρεπό: Α.Ε.Διδυμοτείχου