Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Ορεστιάδας

    200

    Λαϊκή Συσπείρωση Ορεστιάδας

    Υποψήφιος Δήμαρχος

    Ζαλουφλής Κωνσταντίνος του Δημητρίου

    Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

    Εκλογική Περιφέρεια Βύσσας

    1)Γκεργκίδου Χρυσή του Δημητρίου – Αγρότης

    2)Γκουτζέρη Σιδερή του Σωτηρίου – Συνταξιούχος περιφερειακή υπάλληλος

    3)Ζαφειρούδης Απόστολος του Γεωργίου – Οικοδόμος

    4)Καϊκλής Στυλιανός του Γεωργίου – Αγρότης

    5)Κουπαντσέλη Ευφροσύνη του Δημητρίου – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

    6)Ντολής Γεώργιος του Αποστόλου – Ελεύθερος επαγγελματίας

    7)Τσολακίδης Νικόλαος του Γεωργίου – Γυμναστής

    Εκλογική Περιφέρεια Κυπρίνου

    8)Λαμπριανίδου Ελευθερία του Ηλία – Υποψήφια διδάκτωρ, Μοριακή Βιολόγος

    9)Μπεχτσούδης Άγγελος του Πέτρου – Γεωπόνος

    Εκλογική Περιφέρεια Ορεστιάδας

    10)Αντωνιάδης Χρήστος του Άγγελου – Οικοδόμος

    11)Βαρσαμίδου Αποστολία του Βαρσάμη – Συνταξιούχος

    12)Γιαβούδης Χριστόδουλος του Γεωργίου – Ταχυδρομικός υπάλληλος

    13)Γκατζίδης Σταμάτιος του Χρήστου – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

    14)Γκατζίδου-Καλαϊτζίδου Μαρία του Βασιλείου  – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

    15)Δημαρέλη Ελευθερία του Αχιλλέα – Ελεύθερη επαγγελματίας

    16)Ζησίδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου – Κτηνοτρόφος

    17)Ζησίδου Δήμητρα του Κωνσταντίνου – Εκπαιδευτικός

    18)Καλκανίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου – Ιδιωτικός υπάλληλος

    19)Καλπακίδου Αναστασία του Αποστόλου – Ιδιωτική υπάλληλος

    20)Κώστογλου Αντωνία του Κωνσταντίνου – Φοιτήτρια

    21)Μαλλιακούδης Εμμανουήλ του Ζήση – Εκπαιδευτικός

    22)Μαργαριτίδου Σοφία του Ιωάννη – Εργοθεραπεύτρια

    23)Μεταξενίου Ειρήνη του Ιωάννη – Ιδιωτική υπάλληλος

    24)Μπακάλης Αθανάσιος του Παναγιώτη – Αγρότης

    25)Μπεχτσούδης Βασίλειος του Πέτρου – Φοιτητής

    26)Ντεμάδης Ζήσης του Στέργιου – Συνταξιούχος οικοδόμος

    27)Πηλιγκός Κωνσταντίνος του Κυριάκου – Αγρότης

    28)Συγκούνας Απόστολος του Παναγιώτη – Μεταπτυχιακός φοιτητής

    29)Χατζημαλούσης Αθανάσιος του Νικολάου – Ιδιωτικός υπάλληλος

    30)Χρυσαφίδου Δήμητρα του Παναγιώτης – Γιατρός

    Εκλογική Περιφέρεια Τριγώνου

     

    31)Ζησίδης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – Αγρότης

    32)Κερφελεκίδου Ζωή του Χρήστου – Αγρότης

    33)Κυρκούδης Γεώργιος του Παναγιώτη – Ιδιωτικός υπάλληλος

    34)Μπακάλη-Καφά Αναστασία του Δημητρίου – Αγρότης

    35)Πατελούδης Βασίλειος του Κωνσταντίνου – Οικοδόμος